موسسه حافظون
تلگرام ارشد دکتری الهیات قرآن و حدیث فقه ادیان فلسفه مدرسه دو زبانه سه زبانه قرآنی حافظون انگلیسی عربی ارشد علوم قرآن و حدیث ارشد الهیات کنکور ارشد فلسفه


مصاحبه کنکور

مصاحبه دکتری
کلاس‌های آمادگی مصاحبه


مقالات مرتبط :

1- مهمترین نکاتی که باید درباره جلسه مصاحبه دکتری بدانید
2- متن خواندن، شاه کلید مصاحبه
3- از هم اکنون در پی جمع رزومه باشید
4- اهمیت مقاله، کتاب و پایان نامه


برنامه حافظون برای موفقیت داوطلبان در مصاحبه :

همان طور که می دانید کنکور دکتری دچار تغییرات بسیاری شده است. نکته اول انکه تمام گرایش های الهیات در اسفند ماه یک کنکور، از یک سری منبع مشترک می دهند. یعنی دیگر تفاوت ندارد داوطلب گرایش کلام شرکت کد و یا فقه. این آزمون برای تمتم گرایش ها یکسان است.

آزمون و یا مصاحبه تخصصی در سال 94 طبق برنامه دانشگاه ها و شرایط اعلامی آنها برگزار خواهدگردید.

حافظون علاوه بر کلاس هایی که برای آزمون عمومی اسفندماه در نظرگرفته است. کلاس هایی نیز برای مصاحبه ی تخصصی دانشگاه و موفقیت شما در آن آزمون و یا مصاحبه نیز برگزار خواهد کرد.

از جمله این کلاس ها:1-     متن خوانی، ترجمه، تجزیه و ترکیب متن تفسیر مجمع البیان

2-    جلسات مباحثه علوم قرآن و حدیث و...

3-     کلاس مقاله نویسی و روش تحقیق


لازم به ذکر است که کلاسهای متن خوانی و مصاحبه بعد از کنکور بوده ولی کلاس مقاله نویسی به دلیل آنکه نیازمند ارتباط مداوم استاد و دانشجو است، زمان بیشتری نیاز داشته و از اول کلاسهای آمادگی (اوایل مهر هر سال) دایر است.


نام :

ایمیل:
 
* پیام:


کد نمایش داده شده :


معصومه
سلام. نگران نوشتن مقاله هستم چه کنم؟
سلام. درباره مقاله نویسی باید مفصل براتون توی سایت مطلب بذاریم. خیلی باید کار بشه. فکر بشه و... . ولی یه مقاله شما را راه می اندازد. شما فقط باید یک مقاله استاندارد بنویسید . حتی اگر چاپ هم نشه باز هم ارزش داره و شما مقاله نوشتن را یاد گرفته اید.