موسسه حافظون
تلگرام ارشد دکتری الهیات قرآن و حدیث فقه ادیان فلسفه مدرسه دو زبانه سه زبانه قرآنی حافظون انگلیسی عربی ارشد علوم قرآن و حدیث ارشد الهیات کنکور ارشد فلسفه


صرف و نحو ارشد

منبع این کلاس کتب مبادی العربیه 3 و 4 بوده و روش کلاس، آموزش کاربردی نکات با رویکرد پاسخگویی به تستهای کنکورهای ارشد و دکتری می باشد.

مبادی العربیه 3 و 4 نوشته رشید شرتولی به عنوان منبع مهم صرف و نحو کنکور ارشد معرفی شده است. از اینرو در موسسه حافظون برای کلاسهای آمادگی ارشد الهیات دوره کامل صرف و نحو عربی با منبع مبادی 3 و کمی هم 4 که ما آن را اصطلاحا سه و نیم نامیده ایم تدریس می شود.
ویژگی این کلاس تدریس کلیه مطالب مبادی 3 و بخشی از 4 از صفر تا صد است. بعلاوه تدریس این دوره ها به طور کامل و با سرعت کنکوری انجام می شود.
عهده دار تدریس این درس،دو استاد بزرگوار، استاد احمدی و استاد رضایی  می باشند. که در دو گروه برگزار می شود که دوستان با توجه به شرایط زمانی خود می توانند انتخاب کننده ی یکی از این دو گروه کلاس باشند.
شرایط زمانی کلاس ها به شرح زیر است:

نام مدرس

روز و ساعت

استاد احمدی

یکشنبه ساعت 8 تا 12

استاد رضایی

پنج شنبه ساعت 14 تا 18:30


نام :

ایمیل:
 
* پیام:


کد نمایش داده شده :


فرد ناشناس
سلام ببخشید اینکه فرمودید در کلاس مبادی 3 و کمی از 4 تدریس میشه دقیقا تا کدوم بخش مبادی 4 تدریس میشه؟ و کسی که از صفر میخواد شروع کنه قبل این کلاس باید کتابهای کشفی رو مطالعه کنه؟
سلام. اینطور نیست که یه بخش هایی از 3 تدریس بشه و یه بخش هائی از 4. بلکه بنا را می گذاریم بر مبادی 3 و نکاتی از مبادی 4 که تا کنون لا اقل یک بار در کنکور آمده باشند. روش تدریس موسسه طوری تنظیم شده که یک مخاطب صفر کیلومتر بتواند کاملا مطالب را بفهمد. اما به هر حال پیش مطالعه می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در فهم مطالب داشه باشد 

mnt
سلام ببخشید برای شرکت در کلاس ها باید ثبت نام کرد؟
قاعدتا بله دیگه. با موسسه تماس بگیرید و برای همین یکشنبه هم عصر هم جلسه توجیهی است. حتما تشریف داشته باشید