موسسه حافظون
تلگرام ارشد دکتری الهیات قرآن و حدیث فقه ادیان فلسفه مدرسه دو زبانه سه زبانه قرآنی حافظون انگلیسی عربی ارشد علوم قرآن و حدیث ارشد الهیات کنکور ارشد فلسفه


حافظان برگزیده

معرفی جافظانی که با وجود صغر سن، اکنون در بالاترین سطوح علمی تحصیل می نمایند

می توان گفت حفاظ به دلیل مواجهه بسیار با قران، با دانش عربی، علوم قران و تفسیر آگاهی سطحی دارند و با صراحت می توان ادعا کرد با کمی تلاش به سطح قابل توجهی از این آموزه ها نیز خواهند رسید، حتی بهتر از فارغ التحصیلان این رشته...
در سالهای گذشته حافظون تجربه مواجهه با دانشجویانی با حداقل سطح دانش این رشته را داشته که پس از ورود به حافظون و گذراندن دوره ها و استفاده از جزوات و برنامه ها نه تنها توانستند در آزمونهای اعطاء مدرک سربلند بیرون بیایند بلکه با آموختن دانش ادبیات عرب، علوم قرانی و تفسیر نوع نگرششان به قران نیز تغییر کرد.
امید است شما نیز چنین باشید...
نام :

ایمیل:
 
* پیام:


کد نمایش داده شده :


صالح شیخ
با عرض سلام و خسته نباشید..اینجانب صالح شیخ حافظ کل قرآن کریم در دوره امتحانات کتبی و شفاهی که از طرف ارشاد اسلامی و کسب نمره در هر دو دوره کتبی و شفاهی.. بنده در سال 1392امتحان دادم و قبول شدم و در اینترنت در سایت قرآن2 qurane2 نمره و امتیازم ثبت شده است اما متاسفانه در آذر ماه 1394گواهینامه بدستم نرسیده تا زاهدان هم رفتم بنده از شهرستان چابهار میباشم خواهشمندم کمکم کنید..
با سلام این را باید از طریق همون وزارت ارشاد پیگیری بفرمایید. برای اعطاء مدرک لیسانس حفاظ تنها مدرک سازمان تبلیغات اسلامی و اوقاف پذیرفته است.