موسسه حافظون
تلگرام ارشد دکتری الهیات قرآن و حدیث فقه ادیان فلسفه مدرسه دو زبانه سه زبانه قرآنی حافظون انگلیسی عربی ارشد علوم قرآن و حدیث ارشد الهیات کنکور ارشد فلسفه


حفظ و تثبیت قرآن

حفظ و تثبیت قران در دو سال و آمادگی برای شرکت در آزمونهای اوقاف و سازمان تبلیغات و سایر مسابقاتحفظ دوسال:

-در راستای طرح اعطاء مدرک کارشناسی به حفاظ، برآن شدیم تا از ابتدا به افراد علاقمند با حفظ قرآن همراه باشیم تا هم شیوه آموزش درست حفظ را بیاموزیم  و هم در انتها افراد را به ادامه تحصیل در رشته سوق دهیم.
- دوره حفظ دو سال با برنامه یک سال حفظ و یک سال تثبیت پیش بینی شده اما بسته به توانایی افراد در حفظ آیات برنامه هر فرد متفاوت خواهد بود.
-حفظ به صورت حضوری درکلاس انجام نمی شود اما نکات حفظ برای آیات مختلف بیان خواهد شد و پرسش‌های مکرر طبق برنامه‌ای که به حفظ و تثبیت بهتر کمک خواهند کرد در کلاس صورت می‌گیرد.

تثبیت حفظ:

به فرد حافظ کل برنامه شخصی داده می‌شود که طبق این برنامه فرد می‌بایستی هفته‌ای یک بار به استاد مربوطه پاسخ دهد.

تثبیت حفظ مخصوص متقاضیان لیسانس حفاظ:
حافظون برای حافظانی که متقاضی گرفتن مدرک لیسانس حفاظ هستند اقدام به برگزاری کلاس تثبیت حفظ نموده است تا حافظانگرامی علاوه بر شرکت در کلاس های آمادگی کنکور حفظ خود را تثبیت نموده تا همزمان با قبولی در آزمون سازمان سنجش در امتحان اوقاف نیز قبول شده و مدرک لیانس ود را اخذ نمایند.
لازم به ذکر است که این کلاس ها روزهی سه شنبه ساعت13:30 در موسسه دائر می باشد. از جمله ویژگی های مهم این کلاس استاد مربوطه می باشند.
سرکار خانم نجمه قهرودی، از جمله حافظانی هستند که موفق به حفظ قرآن در طی 4ماه شدند و سابقه درخشانی در حفظ و فهالیت های قرآنی دارند.


نام :

ایمیل:
 
* پیام:


کد نمایش داده شده :


طیبه جواهری
با سلام و خسته نباشید.بنده حافظ کل هستم و میخوام در برنامه های تثبیت موسسه ثبتنام کنم.لطفا من را راهنمایی بفرمایید
سلام. کلاسهای تثبیت خانم قهرودی (کارشناس شبکه قرآن) در حال حاضر دایر است. با موسسه تماس بگیرید. 02133442005 

زیباجنیدی
سلام می توانید به من برنامه بدهید تا حفظ را کامل کنم؟ ممنونم
با سلام میتونید حضورا در کلاس تثبیت ما در روزهای سه شنبه عصر شرکت کنید. ما تثبیت غیرحضوری نداریم.