مقالات

تخفیف های حافظون

 

فهرست تخفیفات قربان تا مباهله حافظون

کلیه ویدئوهای آموزشی حافظون تخفیف 50 درصد خواهند داشت:

1- ویدئوی آموزشی صرف و نحو مبادی العربیه 4 – دکتر امیر ذوقی

پر طرفدار ترین محصول ویدئویی حافظون، این بسته 90 ساعته ی صرف و نحو است که شما را از صفر تا صد صرف و نحو (کارشناسی تا دکتری) بی نیاز می کند. زبان ساده ، تدریس نموداری و منظم ، حل کامل تست های ارشد و دکتری 30 سال گذشته ، انطباق با کتاب های درسنامه و تست نامه حافظون و… از دلایل رضایت داوطلبان و علاقه مندان به این بسته ویدئویی است.

عید غدیر امسال برای اولین بار تصمیم گرفتیم برای این محصول  50 درصد تخفیف در نظر بگیریم. با وارد کردن کوپن ghadir در بخش سفارش، می توانید با نصف مبلغ اصلی آن را تهیه نمایید. (یعنی فقط یک میلیون تومان)

ویدئوی آموزشی صرف و نحو مبادی العربیه 4 – دکتر امیر ذوقی

ویدئوی آموزشی صرف و نحو مبادی العربیه 4 - دکتر امیر ذوقی

2- ویدئوی آموزشی واژگان زبان عمومی به روش ریشه شناسی – دکتر امیرحسین البرزی

یک بسته ویدئویی فوق العاده که به شما در زمینه لغت و واژگان کمک می کند بتوانید اجزاء ، پیشوند و پسوندهای واژگان را بشناسید و با یادگیری آنها بتوانید تحلیلی ضمنی از بقیه واژگان نیز پیدا کنید. درست مانند یادگیری علم صرف در زبان عربی است که با آموختن قالب، می توانید واژگان دیگر را هم خودتان بسازید.

این بسته تخفیف 50 درصدی خورده است. با وارد کردن کوپن ghadir در بخش سفارش، می توانید با نصف مبلغ اصلی آن را تهیه نمایید. (یعنی فقط 500 هزارتومان)

چطور سفارش بدیم؟

با کلیک بر روی عکس محصول ، یا از اینجا :

ویدئوی آموزشی واژگان زبان عمومی به روش ریشه شناسی – دکتر البرزی

آموزش واژگان مهم کنکورهای ارشد و دکتری به روش ریشه شناسی - با حل تست های کنکور

 

3- ویدئوی آموزشی علوم قرآن ارشد – دکتر درزی

دکتر قاسم درزی در این مجموعه ویدئویی کتاب های الاتقان ، تاریخ قرآن ، اسباب النزول و… را برای آزمون های ارشد و دکتری به بهترین وجه تدریس نموده اند.

این بسته هم تخفیف 50 درصدی خورده است. با وارد کردن کوپن ghadir در بخش سفارش، می توانید با نصف مبلغ اصلی آن را تهیه نمایید. (یعنی فقط 500 هزارتومان)

ویدئوی آموزشی علوم قرآن ارشد – دکتر درزی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.